Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).

Otevírací doba
Dnes
09:00 - 22:00
Zítra
09:00 - 22:00
 
Rezervace
+420 603 842 098
info@lcafm.cz

Náš tým

  • Bc. Stanislav Holaň
    Bc. Stanislav Holaň
    • Cross Training  
    • Závěsný systém Insportline  
    • Kondiční trenér  
    •  
    •  
    Certifikace
    • Certificate III. a IV. in Fitness  
    • Diploma of fitness Sydney Austr.  
    • Fitness Trenér II. třídy 
  • Lucie Gebauerová
    Lucie Gebauerová
    • Diagnostika na In Body 230  
    • Kruhový trénink  
    • Individuální trénink  
    •  
    •  
    Certifikace
    • Instruktor Fitness  
    • Výživový poradce 
  • Aleš Kolařík
    Aleš Kolařík
    • Krav Maga začátečníci  
    • Krav Maga pokročilí  
    • Krav Maga Kids  
    •  
    •  
    Certifikace
    • Instruktor Evropské Federace Krav Maga – INITIATOR Certifikát No: 2013- I517 ze dne 27/10/2013  
    • Instruktor výcviku ozbrojených složek ČR  
    • Trenér III. třídy v zápase řecko-římském a volném stylu 
  • Radim Jelič
    Radim Jelič
    • Bosu  
    • Fit Box  
    • Kruhový trénink  
    • Instruktor TRX pro skupinové lekce  
    •  
    •  
    Certifikace
    • Fitness Trenér II.třídy 
  • Bc. Kateřina Klepáčová
    Bc. Kateřina Klepáčová
    •  
    Certifikace
    • Průkaz rozhodčího III. Třídy (ČAS)  
    • Instruktor školního lyžování  
    • Trenér (ČAS), kvalifikační třída: TAP  
    • OU v Ostravě, PdF, Katedra studií lidského pohybu, obor Rekreologie (Bc. studium)  
    • Trenérka dětí v atletice (od roku 2013) 
  • Veronika Prokopová
    Veronika Prokopová
    • Baby Fit Dance  
    • Pohybové hry - děti  
    • 3D Pump  
    •  
    •  
    Certifikace
    • Certifikát 3D PUMP 
  • Kateřina Uhrová ml.
    Kateřina Uhrová ml.
    • Piloxing  
    •  
    •  
    •  
    Certifikace
    • Fitness Instruktor  
    • BOSU CORE Diplom  
    • BOSU CARDIO Diplom  
    • Piloxing certifikát 
  • Kateřina Uhrová
    Kateřina Uhrová
    • Indoor Cycling  
    •  
    •  
    Certifikace
    • Instruktor Indoor Cycling 
  • Libor Uher
    Libor Uher
    • Český horolezec, horský běžec  
    • Jako druhý Čech v historii vystoupil na K2  
    • Mezi jeho koníčky patří extrémní sporty  
    • Je členem reprezentačního teamu Tilak/Opavanet v Adventurerace a mistrem republiky v extrémním závodě jednotlivců Jesenický Tvrdák 2004 absolutně a v roce 2006 ve své kategorii. Od roku 2010 pořádá extrémní závod v Moravskoslezských Beskydech nazvaný Beskydská sedmička. 
  • Mgr. Šárka Faranová
    Mgr. Šárka Faranová
    • Bodystyling  
    • Funkční trénink  
    • Instruktor TRX pro skupinové lekce 
  • Vendula Knězková
    Vendula Knězková
    • Jumping  
    •  
    •  
    Certifikace
    • Instruktor Jumping 
  • Lenka Platošová
    Lenka Platošová
    • Vitální Jóga  
    •  
    •  
    Certifikace
    • Instruktor Body and Mind 
  • Lucie Konečná
    Lucie Konečná
    • Jumping Kids  
    • Jumping  
    •  
    •  
    Certifikace
    • Jumping Instruktor 
  • Ivana Ježíková
    Ivana Ježíková
    • Recepce  
    • Kavárna 
    Certifikace
    • Bosu Balance Trainer (Cardio + Strenght) 
  • Pavla Klášterková
    Pavla Klášterková
    • Provozní - Kavárna  
    • Recepce 
  • Veronika Nováková
    • Jumping  
    • TRX pro skupinové lekce  
    •  
    Certifikace
    • Instruktor Jumping  
    • Instruktor TRX pro skupinové lekce 
  • Kateřina Rusnáková
    • Jóga  
    •  
    •  
    Certifikace
    • Instruktor Jógy 
  • Laura Lozová
    • Česká reprezentantka ve vzpírání  
    • Několikanásobná Mistryně v kategorii do 58kg a do 63 kg,  
    • 2x 5.místo na ME juniorů do 23.let  
    •  
    Certifikace
    • Trenér vzpírání licence C 
  • Bc. Michaela Krupová
    • SM systém  
    • Masáže (sportovní, relaxační)  
    • Dornova metoda PLUS 
  • Veronika Řezníčková
    • Funkční trénink, Core, Hluboký stabilizační systém 
    Certifikace
    • Instruktor zdravotní TV( IQ Pohyb Praha 2018) 

Novinky